·  TEL. +376747020 · EMAIL and2ensord@andorra.ad
 · 

Escola

Personal

El nostre equip

Equip directiu

 

 

 

  • Paula Barreiro (cap d'estudis)
  • Jordi Torné (cap d'estudis)
  • Sandra Tudó (directora)

Secretària

 

  • Cristina Cañadas

Dept. llengua catalana

 

 

 

 

  • Olga Andrés
  • Anna Bons
  • Mercè Riu
  • Natàlia Llorens
  • Jordi Diéguez
  • Manel Gibert

Dept. llengua castellana

 

 

 

 

  • Andrea Vizcaino
  • Katia Dos Santos
  • Judith Moli
  • Diana Pinto
  • Raquel Abitbol

Dept. llengua francesa

 

 

 

 

  • Eli Cruz
  • Natalie Gomes
  • Carine Létard-Delhaye
  • Sílvia Neira
  • Maxime Taurinyà

Dept. llengua anglesa

 

 

 

 

  • William A. Díaz
  • Noemi Amador
  • Olga Rachedi
  • Quique Sanz
  • Natalia Sorokina

Dept. ciències humanes i socials

 

 

 

  • Alèxia Collelldemont
  • Núria Erola
  • Montse Lansaque
  • Judith Pampalona

Dept. ciències físiques i de la natura

 

 

 

  • Laura Moya
  • Marc Esquerré
  • Maria del Mar Llobet
  • Neus Morell
  • Ester Pérez

Dept. tecnologia

 

 

 

  • Moisès Jaén
  • Eduard Lucea
  • Mireia Bayona
  • Sílvia Sansa

Dept. matemàtiques

 

 

 

  • Joel Calsina
  • Susagna Casimiro
  • Georgina Cerqueda
  • Marc Jover
  • Marta Armengol
  • Berta Llorens

Dept. educació musical

 

 

 

  • Rebeca Ballestar
  • Núria March
  • Sílvia Pastoret

Dept. educació artística

 

 

 

  • Natàlia Fernández
  • Christel Illa
  • Meritxell Papió
  • Vanessa Moreno

Dept. educació física

 

 

 

  • Jordi Benet (esquí-estudi)
  • M. Susana Garcia
  • Daniel Garcia (esquí-estudi)
  • Francesc

Suport

 

 

  • Meritxell Álvarez-Plata
  • Alejandra Pereyra

Bibliotecària

 

  • Marta Farré

Psicopedagogues

 

 

  • Estefania Gálvez
  • Lisa Pla

Fundació Privada Nostra Senyora de Meritxell

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Elisa Bonvila Queija (educadora)
  • Bernat Fité Quimeso (educador)
  • Judith Atero Fernandez (educadora)
  • Elisabet Reche Gras (educadora)
  • Yuerena Sequera Garcia (educadora)
  • Cristina Sancho Cabello (educadora/auxiliar)
  • Myriam Bernabeu (educació física)
  • Cristel Pla (logopeda francés)
  • Anna Pia Fernàndez (logopeda)
  • Laura Lausen (fisioterapeuta)

Col·laboradors educatius

 

 

 

 

 

 

  • Sandra Arroyo
  • Alèxia Gabernet
  • Meritxell Junyer
  • Sílvia Llesuy Babot
  • Yolanda Muñoz de Felipe
  • Pili Rivera Polo
  • Míriam Vilas Boas
  • Sandra Marcillo Pincay